Оселя МакКалістерів з «Сам удома» відновлена і продається: станьте власником за $5,25 млн

Дім з фільма «Сам удома»

Оселя МакКалістерів з культової кінокартини «Сам удома» вперше за 12 років був виставлений на продаж. За ціною в $5,25 млн ви можете стати власником цієї легендарної оселі, яка наразі зазанала значної модернізації.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», крім того продавці модернізували будинок, подвоївши його житлову площу та додавши спортмайданчик.

«Більша частина оселі зберегла свій первісний вигляд. Але продавці змінили його, подвоївши придатну для проживання площу та добудувавши сучасний майданчик для занять спорту!»,

– прокоментували рієлтори у рекламному відеороліку.

«Цей будинок – частина американської історії та та один із відоміших будинків у світі», – зауважують рієлтори. Після того, як у відео камера заводить глядачів до будинку, одна з рієлторок стає перед сходами й питає: «Вам це знайоме?»,- демонструючи знамениті сходи, які стали гіркою для саней героя Маколея Калкіна. Ці сходи були свідком незвичайних пригод хлопчика, який відбивався від грабіжників. Рієлтори додають, що одне з багатьох оновлень інтерьєру – це відкрите планування кухні й бонусна сонячна кімната поруч. Але ось головний сюрприз – надсучасний майданчик для гри в баскетбол та повністю відремонтований підвал.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що сюжет кінофільму «Інтерстеллар» стає нашою реальністю.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *