Що таке аніме? Чому аніме-персонажі такі популярні сьогодні? Хто найвідоміші персонажі аніме всіх часів? Розповідаємо!

аніме

Жанр аніме як ніколи популярний, а його персонажі вже стали відомими в усьому світі. Вибухова популярність аніме в останні роки призвела до того, що найпопулярніші аніме-персонажі, як-от Гоку з Dragon Ball, стали відомими навіть за межами Японії.

Цікаві та симпатичні персонажі допомагають зробити серіал незабутнім і прибутковим, тому в інтересах студії створити якомога привабливіших персонажів. Не кожен аніме-персонаж досягає цієї планки, але найкращі з найкращих — це не просто герої, у яких є шанувальники, це повністю розроблені персонажі зі своїми страхами, надіями та мріями.

Хоча неможливо скласти абсолютно об’єктивний список найпопулярніших персонажів, одним із перших критеріїв має бути те, що найпопулярніші персонажі добре відомі за межами своїх фандомів. Навіть ті, хто не захоплюється аніме, можуть з першого погляду впізнати цих персонажів, і жодна аніме-конференція не обійдеться без косплея або двох із них. «STUDway» підібрав десятку найвідоміших і найпопулярніших.

10. Лайт Ягамі, Death Note

Лайт Ягамі
Лайт Ягамі

Головний герой Death Note Лайт Ягамі є одним із найвидатніших антигероїв усіх часів, а також одним із найпопулярніших персонажів аніме. Геніальний інтелект Лайта робить його захоплюючим для глядачів, і, незважаючи на те, що серіал закінчився багато років тому, він залишається актуальним, у таких серіалах, як «Сімпсони», які пародіюють «Записку смерті» та «Лайт».

9. Сакура Кіномото, Cardcaptor Sakura

Сакура Кіномото
Сакура Кіномото

Одна з найвідоміших дівчат-чарівниць усіх часів, Сакура Кіномото із манги Сакура – збиральниця карт – мила молода дівчина, яка випадково випустила на світ стародавню магію. Завдання відновити їх і запечатати їхню магію лягає на неї, хоча вона воліє просто продовжувати своє звичайне життя. У Сакури зі своїм братом близькі стосунки, і вони часто дражнять один одного так, як це зазвичай не зустрічається в аніме. На відміну від багатьох інших культових аніме-персонажів, Сакура не безстрашна, але саме її готовність сміливо йти вперед робить її гідною бути одним із найпопулярніших аніме-персонажів.

8. Ічіго Куросакі, Bleach

Ічіго Куросакі
Ічіго Куросакі

Ічіго Куросакі входить до числа наймиліших і, безсумнівно, найпопулярніших персонажів аніме. Незважаючи на те, що Бліч існує вже понад 22 роки, Ічіго все ще є популярним персонажем серед глядачів аніме, і ця популярність лише підкріпилася нещодавнім дебютом Бліч: Тисячолітня кривава війна.

7. Сайтама, One-Punch Man

Сайтама
Сайтама

Сайтама — звичайний хлопець, який просто володіє неймовірною силою, завдяки чому він стає одним із найпопулярніших персонажів аніме. Завдяки своїй відстороненій і безтурботній поведінці Сайтама є «людиною, що вдаряє одним ударом» (хоча його ніколи так не називали в серіалі), який має силу перемогти будь-якого лиходія одним ударом. Єдина проблема полягає в тому, що це залишає Сайтаму без будь-яких проблем у житті, що призводить до знайомої нудьги за всім навколо.

6. Ерен Єгер, Attack on Titan

Ерен Єгер
Ерен Єгер

Ерен Єгер швидко став одним із найпопулярніших персонажів аніме завдяки своїй характерній особистості та моралі. Незважаючи на те, що він не був сильним персонажем у Attack on Titan, незабаром він перетворився на могутнього антигероя після того, як виявив у собі здібності змінювати титанів. Багато найкращих цитат із «Атаки Титану» приписують йому, оскільки він відомий своєю безстрашністю в бою.

Шанувальники, які бажають отримати більш «легку» версію Ерена, повинні подивитися серіал «Атака Титана: Середня школа».

5. Монкі Д. Луффі, One Piece

One Piece
Монкі Д. Луффі

One Piece виходить в ефір понад 23 роки, що робить його одним із найтриваліших аніме всіх часів. Герой One Piece, Монкі Д. Луффі, незмінно був серед найпопулярніших аніме-персонажів протягом майже всього цього часу. Цей дурнуватий, невинний чоловік відомий своєю вірністю, дурницями та фірмовою посмішкою. Він не зупиниться ні перед чим, щоб захистити своїх друзів та їхні амбіції, і мріє стати королем піратів.

Справжня мрія Луффі в One Piece — бути вільним і досліджувати приховані куточки світу, фантазії багатьох. Його чесність і мужність не роблять його менш веселим, і Луффі є героєм, на якого завжди можна покластися.

4. Наруто Узумакі, Naruto

Наруто Узумакі
Наруто Узумакі

Наруто завжди згадується, коли обговорюються найпопулярніші персонажі аніме. Шанувальники обожнюють головного героя серіалу, Наруто Узумакі, за його невпинний драйв і харизму. Незважаючи на те, що в дитинстві не мав сім’ї та був відкинутий народом, Наруто став поважним і чесним дорослим, захищаючи тих самих людей, які знущалися над ним. Він розумний, веселий і відданий друг, і все це має ключове значення для того, щоб зробити його улюбленим персонажем.

3. Еш і Пікачу, Pokémon

покемони
Еш і Пікачу

Безсумнівно, один із найвідоміших і найпопулярніших персонажів аніме в історії, Еш Кетчум був головним героєм Pokémon протягом колосальних 25 років, тож покоління дітей виросли разом з Ешем протягом цього часу. Неможливо говорити про Еша, не згадавши також його найкращого друга Пікачу, відданого покемона, який ніколи не відступає від нього, і його часто можна побачити сидячим на його плечі.

Рішучість Еша не схожа на жодного іншого героя аніме, оскільки його спроби стати найбільшим майстром покемонів часто стикаються з загрозами, що знищують світ, і навіть із справжнім богом покемонів. Крім своєї рішучості, Еш також сміливий і ніколи не боїться відстоювати те, що є правильним, навіть готовий відійти від власних амбіцій, щоб забезпечити перемогу добра.

2. Усагі Цукіно, Sailor Moon

Усагі Цукіно
Усагі Цукіно

Сейлор Мун — надзвичайно успішний серіал, багато в чому завдяки Усагі, одному з найпопулярніших персонажів аніме. Усагі — дівчина для всіх, вона цікавиться бойфрендами та модою і не виконує шкільних завдань. Вона часто неохочий герой, оскільки її магічна доля була нав’язана їй без її дозволу. Усагі є реінкарнацією королеви Сереніті, правительки стародавнього Королівства Місяця, і тому їй призначено роль Сейлор Мун, якій доручено захистити Землю від злих сил. Усагі також є хорошим другом і добре працює з іншими Сейлор-скаутами.

1. Гоку, Dragon Ball

Dragon Ball
Гоку

Гоку, безсумнівно, є найвідомішим персонажем аніме. Він був головним героєм серії Dragon Ball протягом 32 років і підтримував цікавість до шоу завдяки своїй дотепності, чарівності, невинності та силі. За цей час Гоку виріс із злегка нахабного хлопця до найбільшого захисника Землі, який раз у раз рятував планету від магічних та позаземних загроз. Одним із найбільших переваг Гоку є його здатність перетворювати ворогів на друзів, особливо його дружба з колегою Саяном Вегетою, який завдяки впливу Гоку перетворився з нерозкаяного вбивці на сім’янина. Щире серце, самовідданість, вірність і відданість Гоку є його найкращими рисами та ключем до того, чому він є найпопулярнішим аніме-персонажем усіх часів.

Існують десятки інших культових персонажів, яких можна було б додати до цього списку, особливо якщо зануритися ще далі в історію аніме, але ці десять представляють хорошу вибірку найпопулярніших. Вони заслужили ці місця завдяки рокам розвитку характеру та доведенням себе в обраній сфері. Багато з цих франшиз існують десятиліттями, і з такими популярними персонажами аніме, як ці, лідирують, що легко зрозуміти.

Нагадаємо, також ми писали про те, що японські комікси вже обігнали за зборами такі світові франшизи, як Бондіана і Трансформери

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *