Зробіть це негайно! Усе, про що ви не зможете і мріяти, коли вам буде за 50

Якщо ви збираєтеся замінити свої зуби титановими протезами або попросити «ірокез» у перукарні, краще зробити це до п’ятдесяти років.

Напевно, перше, що ви подумали, коли дізналися, що Каньє Вест замінив свої зуби на комплект титанових протезів, було: «Він би не зробив цього, якби йому було за 50».

Ну, можливо, не перше. Можливі й такі думки: «Ніхто ніколи не зможе поцілувати це», а потім: «Як їх почистити?»; «Процес їжі буде схожий на вмикання кухонного сміттєзбірника»; і, очевидно, «що це за злий дантист, який погодився на цей злочин проти природи?»

Як повідомляє «STUDway», про зуби Каньє можна подумати багато, але епізод із зірковими щелепами — це нагадування про те, що є речі, які ви робите, коли ви молоді, і які ви навіть не мріяли б зробити, коли вам було б за 50 років.

Telegraph склав список деяких з них, які можуть бути найбільш цікавими.

Я покажу їм/йому стрижку

Стрижка, яка буда щось середнїм між Родом Стюартом і Ліндою Маккартні епохи Wings, але, без волосся. Що можна сказати? Чим старше ви стаєте, тим краще ви починаєте дивитися в дзеркало, приймати свої обмеження та сприймати хвилювання перукарів.

Род Стюарт
Род Стюарт. Фото – telegraph.co.uk

Гуляти з людиною, яка не посміхається

Або не проводить вас додому, не з’являється вчасно, не танцює з вами, не бажає зустрітися з вашою сім’єю, не докладає зусиль з друзями, не виявляє інтерес до вашої роботи, не знає вашу улюблену пісню. Вийти з людиною, яка за будь-якими об’єктивними стандартами не піклується про вас так само, як хлопець у кафе, який запитав, чи ви в порядку, і запропонував зробити вам мед і лимон. З віком приходить нетерпимість до дурниць. Наш старий мозок не дозволив би нам навіть дружити з цією людиною.

Весь час курити

На щастя, з роками всі очевидно жахливі для вашого здоров’я речі здаються все менш привабливими – і не лише тому, що ви не можете піднятися по схилу, не задихаючись. Коли вам за 50 років, ви не можете дочекатися, щоб відмовитися від кави після обіду, не кажучи вже про полум’яну самбуку.

Надіти те, що ви ніколи б не наділи, коли б були набагато старішими

Це не про сором за тіло, а просто підкреслюється, що в роки Каньє чоловіки та жінки можуть отримати єдиний шанс «вийти-зараз-або-ніколи» – і це не має нічого спільного з тим, як вони виглядають, і всім іншим, що пов`язано з з нещодавньою втратою ваги, великими грошима, витраченими на уроки пілатесу, або помститою своєму колишньому.

модний образ
Фото – themodist.com

Переслідування гламурних друзів

Про що це? Вони ніколи не залишаються, ви ніколи не досягаєте стадії «зусиль не потрібно», але ви можете не досягти цього, доки вам не виповниться 50, а люди, які регулярно перевіряють, після того, як трапиться погане, — усі ваші давні друзі, не ті, що мають чудових дітей і казкове розширення. Насправді велике полегшення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Каньє Вест поставив собі титанові зуби на які витратив 850 000 доларів

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *