Що станеться з вашим тілом, якщо ви відмовитеся від цукру: всі таємниці безцукрової дієти

Солодке

Солодощі входять до раціону багатьох людей, але, щоб стати енергійнішими та здоровішими, важливо обмежити чи повністю відмовитися від нього. Виключення доданого цукру з раціону дозволяє насолоджуватися натуральним смаком їжі та отримувати користь для здоров’я. Дієта без цукру обмежує або виключає його вживання, враховуючи, що цукор прихований не лише у солодощах, але і у таких продуктах, як томатний соус та нежирний йогурт.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Stylecraze», за рекомендаціями Міністерства сільського господарства США, верхня границя споживання доданого цукру становить 10% від загального споживання енергії, що складає 50 г на день для раціону на 2000 ккал. Дослідження показують, що основні джерела доданого цукру у дорослих – це солодкі напої (42%), чай (12%), випічка (11%), джеми/сиропи (7%). Вживання цукру призводить до багатьох проблем зі здоров’ям, тому розумне обмеження цього продукту може призвести до значного поліпшення вашого стану в довгостроковій перспективі.

Важливі переваги дієти без цукру включають:

1. Зниження ваги: споживання солодощів призводить до збільшення ваги, а дієта без цукру може сприяти схудненню.

2. Зменшення ризику серцево-судинних захворювань: раціон з високим вмістом цукру підвищує ризик захворювань серця, тоді як зменшення цукру може зменшити цей ризик.

3. Здоров’я печінки: споживання цукру може призвести до накопичення жиру в печінці, і дієта без цукру може поліпшити її стан.

4. Стабільний настрій: відмова від цукру може знизити ризик розвитку депресії та покращити настрій.

5. Зменшення ризику діабету 2 типу: регулярне споживання цукру збільшує ризик розвитку цукрового діабету, тому дієта без цукру може його запобігти.

6. Стабільний артеріальний тиск: зменшення цукру пов’язане зі зниженням рівня артеріального тиску.

7. Покращення здоров’я шкіри: відмова від цукру може покращити зовнішній вигляд шкіри, зменшити прищі та зберегти її еластичність.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподіване відкриття психологів: як кількість дітей у родині впливає на їхнє психічне здоров’я.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *