Що не можна брати у ручну поклажу: поради експерта для пасажирів Ryanair та easyJet

Правильне пакування багажу

Експерт з подорожей застерігає пасажирів бюджетних авіакомпаній, таких як Ryanair і easyJet, не брати зайвих та об’ємних речей у ручну поклажу, щоб уникнути штрафів. Фени, рушники та шампуні краще залишити вдома, оскільки ці речі зазвичай надають у готелях.

За даними STUDway із посиланням на «Daily Express», про це повідомив генеральний директор Trtl Travel Метью Корріган. Чоловік пояснив, що один з найефективніших способів оптимально використовувати норму багажу та уникати додаткових витрат – це стратегічний підхід до пакування.

«Хоча це може здаватися складним завданням, існує кілька простих способів максимізувати простір у вашій ручній поклажі»,

– наголосив Метью.

Найголовніше правило, якому необхідно слідувати – не брати у подорож непотрібних речей.

«Не беріть із собою речі, які надаються в готелях, такі як фен, рушники та мило. Пакуйте лише те, що ви точно будете використовувати. І намагайтеся ділитися зарядними пристроями та іншими технологіями, де це можливо»,

– додав експерт.

Врешті-решт, засоби особистої гігієни, такі як мило та шампунь, можна придбати на місці призначення. Ці витрати будуть меншими, ніж штраф за перевищення ваги вашої ручної поклажі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про віртуальні подорожі, які дозволяють побачити світ не виходячи із дому.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *