Які переваги та недоліки чекають на вас у найщасливішому місті Європи

Найкраще місце для життя в Європі

Пер ніж переїжджати в іншу країну перш за все виникає питання: «Чи буде комфортно мені тут жити? ». Відповідь на це питання можна віднайти у Цюриху у Швейцарії. Це місто в Європі вважається одним з найщасливіших завдяки розвиненій інфраструктурі, якісній медичній допомозі, високому рівню безпеки та численним можливостям для професійного розвитку. На думку спец. комісії ЄС, Цюрих – ідеальне місце для проживання та нових можливостей.

За даними STUDway із посиланням на «Express», в опитуванні взяли участь мешканці 83 європейських міст. Цюрих був визнаний найкращим місцем для проживання на континенті та 97% опитаних заявили, що вони почуваються щасливими, живучи в цьому місті. Вони високо оцінили сфери роботи, громадського транспорту, охорони здоров’я та якості повітря. Швейцарія має третю за величиною систему громадського транспорту у світі, яка містить в собі трамваї, автобуси, човни та поїзди.

Попри численні переваги, Цюрих має один значний недолік – недоступність житла через високі ціни на нерухомість. Тому його неможливо вважати ідеальним містом, хоча воно залишається найкомфортнішим в Європі. Минулого року Цюрих був визнаний найпривітнішим містом на континенті. При складанні рейтингу враховували кілька факторів, включаючи рівень злочинності та толерантність до ЛГБТК+ спільноти. Цюрих отримав ідеальний рейтинг AAA за сприйняття ЛГБТК+ спільноти, високий рівень щастя та низьку злочинність.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про життя у смарт-квартирі: що робить його комфортним та які проблеми можуть виникнути.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *