Сюрпризи від Лесі Нікітюк: чого чекати від нового сезону «Хто зверху?»

Леся Нікітюк

Зйомки нового, 13-го сезону улюбленого всією сім’єю шоу «Хто зверху?» йдуть повним ходом. Команда проєкту вже відзняла 12 з 18 програм, а попереду на них чекають ще три виснажливі, але неймовірно веселі дні у павільйоні.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», ведуча шоу, Леся Нікітюк, трохи розкрила секрети кухні «Хто зверху?», поділившись деякими цікавими деталями про підготовку до зйомок.

«Робота над шоу розпочинається задовго до того, як ви його бачите на екранах. Спочатку сценаристи продумують та пишуть сценарії для конкурсів, потім все це затверджується, і вже тоді команда реквізиторів втілює задуми в життя. Це кропітка праця багатьох людей з різних відділів, справжніх професіоналів своєї справи»,

– розповідає Леся.

«Окрім підготовки образів для випусків, я разом з моїм другом Ігорем Новінчуком, якого ви знаєте як Богдана Богдановича, працюємо над сценарієм. Він, до речі, редактор шоу. Ми разом придумуємо підводки до кожного випуску та до кожного учасника, шукаємо цікаві факти та жарти, адже хочеться не просто назвати ім’я людини, а й розповісти про її досягнення за останній рік»,

– додає ведуча.

Леся Нікітюк також зізналась, що готує для глядачів сюрприз:

«Я знімаю фільм про наш легендарний проєкт «Хто зверху?», де ви зможете побачити всі етапи роботи над шоу. Ви побачите, як проходить підготовка до нового сезону, як знімаються випуски, як виглядає знімальний майданчик, які смішні моменти трапляються під час знімання та познайомитеся з великою командою, яка працює над шоу за кадром».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як Дмитро Комаров змінив українську журналістику: історія успіху та особисті здобутки.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *