Розкрийте силу підсвідомості: як змінити своє життя за допомогою трьох простих технік

Підсвідомість

Психологи стверджують, що 90% дій людини здійснюються на підсвідомості. Вона контролює сигнали та ресурси нашого організму. Використовуючи її правильно, можна досягти будь-якої мети. Далі ми розповімо вам про три техніки, які допоможуть вам реалізувати бажане.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Новини Ю», почніть з правильної постановки цілей:

1. Визначте завдання чітко.

2. Вірте у можливість досягнення мети.

3. Встановіть свої власні цілі, які важливі саме для вас.

Техніка «Золотий перетин»

Цей метод передбачає розділ тексту у співвідношенні близько 62% до 38%. Створіть текст із 27 слів, у якому найважливіша фраза розташована на позиції слів з 16 по 18, щоб впливати на несвідоме. Читайте або слухайте цей текст щодня протягом 2-3 тижнів.

Техніка «Грань»

Ця техніка працює, коли ви знаходитесь між сном та неспанням. Повторюйте сформульовану мету в цьому стані, поки не заснете.

Техніка «Циркуляр»

Позначте дату початку та закінчення 20-денного циклу практики. Запишіть: «Я реалізую свою мету (вкажіть конкретний результат). Перші результати очікую через 20 днів після початку практики». Щодня протягом 20 днів записуйте свою мету в зошиті 100 разів.

Пам’ятайте, що вам доведеться докласти зусиль для досягнення цілей. Будьте уважні стосовно підказок з книг, статей, телепередач та власних думок. Втома або апатія можуть сигналізувати про те, що ви збилися з правильного шляху.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про причини шопоголізму: чому ми купуємо більше, ніж нам потрібно.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *