Каньє Вест розмірковує над створенням власної порностудії: ексклюзивні подробиці

Каньє Вест

Раніше Каньє Вест не раз висловлював любов до дорослих фільмів, але згодом критикував себе за це, вважаючи, що перегляд порно шкодить його духовному здоров’ю. Тепер же стало відомо, що репер роздумує над створенням власної порностудії Yeezy Porn та веде переговори з партнерами щодо майбутньої співпраці.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «TMZ», студія буде частиною розважальної компанії Yeezy для дорослих. Вест вже обговорив співпрацю з ексчоловіком порноактриси Стормі Деніелс Майком Мозом, сподіваючись, що той погодиться очолити новий проєкт. ЗМІ повідомляють, що запуск студії очікується вже влітку цього року. Каньє багато років відкрито говорив про свої сексуальні вподобання та любов до порно. Він згадував сценарії дорослих фільмів із різними жінками, зокрема з Кім Кардаш’ян. Він навіть зняв її в одному з кліпів, де вони зображали інтимний момент на мотоциклі.

Стосовно другої дружини Б’янки Цензорі, то Вест одягає її так, що це викликає публічне обурення: вона з’являється на публіці без спідньої білизни, прикриваючи інтимні місця сумкою або смартфоном. Який саме контент Каньє має намір створювати – невідомо, але, ймовірно, він буде дуже відвертим.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що дружина Каньє Веста з’явилася у Франції в колготах без спідньої білизни: за порушення закону їй загрожує в’язниця.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *