Родина Кетрін Міддлтон на межі банкрутства

Кейт Міддлтон

Матір принцеси Уельсько «відчайдушно» намагається уберегти доньку від нового руйнівного удару по родині, поки та лікується від онкології.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Us Weekly», у 69-річної Керол та її чоловіка Майкла Міддлтон виникли серйозні фінансові проблеми, які, здається, вони не взмозі вирішити самостійно. Згідно з інформацією британських ЗМІ, подружжя не здатне покрити «витрати фірми на банкрутство», розміром 260 тис. фунтів (329 тис. дол.) своєї компанії The Party Pieces Company. Фірма, яка відповідає за ведення справи про банкрутство, визнала, що Міддлтони не можуть погасити борги у повному обсязі.

Компанія Pieces Company, створена у 1987 році, потрапила в адміністративну опіку в червні минулого року, через заборгованість кредиторам у розмірі 2,6 млн. фунтів. У той час як сім’я розглядає свої бізнесові проблеми, джерела розповіли, що Керол, яка підтримувала Кейт під час боротьби з онкологією, рішуче не хоче, щоб дочка турбувалася про це.

«Керол робить все можливе, щоб Кетрін повністю зосередилася на одужанні. Це дуже важкий час для родини, але вони не чекають допомоги від дітей і не бажають, щоб ті хвилювалися»,

– заявило джерело.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про лікування онкології принцеси: ексклюзивні факти про хіміотерапію Кейт Міддлтон.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *