Більше гнучкості та менше стресу: переваги гібридного графіка для працівників

Змішаний графік роботи

Дослідження Стенфордського університету підтверджує, що гібридний графік роботи може суттєво підвищити продуктивність та задоволеність співробітників.

За даними STUDway із посиланням на «Сikavosti», експеримент був проведений за участю 1612 працівників міжнародної компанії Trip.com та продемонстрував наступні результати:

– Зниження плинності кадрів на 33% серед тих, хто мав можливість працювати з дому 2 дні на тиждень. Це особливо стосується жінок та працівників, які живуть далеко від офісу.

– Значне зростання загального рівня задоволеності роботою.

– Збереження рівня продуктивності та частоти кар’єрних просувань протягом 2 років після початку експерименту, порівняно з групою, яка працювала лише в офісі.

– Позитивна зміна ставлення керівництва до гібридного графіка. Спочатку менеджери очікували падіння продуктивності на 2,6%, але дослідження показало, що вона може навіть зрости на 1%.

Ось деякі з ключових моментів, які варто взяти до уваги:

– гібридний графік може покращити роботу-життя та дати працівникам більше гнучкості;

– це може призвести до зниження витрат на офісні приміщення та обладнання;

– важливо чітко окреслити очікування та налагодити комунікацію між працівниками та менеджерами;

– необхідно забезпечити доступ до необхідних технологій та інструментів для ефективної роботи з дому.

Слід зазначити, що дослідження не охоплює всі можливі сценарії гібридної роботи, тому його результати можуть не бути універсальними. Проте, загалом гібридний графік роботи може бути вигідним як для працівників, так і для роботодавців.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як уникнути конфліктів у сімейному бізнесі: дієві поради.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *