Після розставання з Каньє Вестом Джулія Фокс здійснила камінг-аут

Джулія Фокс

34-річна американська акторка та модель Джулія Фокс публічно оголосила про свою сексуальну орієнтацію за допомогою відео в TikTok.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «Фокус», у ролику, який став вірусним, Фокс відповідає на відео користувачки TikTok @emgwaciedawgie, яка висловлює свій подив щодо лесбійки, яка перебуває у стосунках з чоловіком.

«Це була я. Я була тією лесбійкою», – зізнається Фокс, додаючи: «Вибачте, хлопці. Більше не повториться».

Це визнання не стало несподіванкою для тих, хто стежить за життям Фокс. У 2022 році вона вже натякала на можливість дослідити свій «гейський бік» та відкритість до стосунків з жінками.

«Можливо, мої колишні хлопці мали рацію, називаючи мене лесбійкою і скаржачись, що я ніколи не хотіла з ними займатися сексом», – сказала тоді модель італійського походження.

Слід зазначити, що після розставання з Каньє Вестом близько двох років тому, Фокс взяла паузу в романтичних стосунках. Зараз вона зосереджена на вихованні 2-річного сина Валентино, якого виховує з колишнім чоловіком Петром Артем’євим. Нове відео Фокс стало ще одним кроком до відкритості та самоідентифікації, ймовірно, надихнувши багатьох інших людей зробити те ж саме.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Каньє Вест хоче знімати порно з дружиною: Б’янка Цензорі у паніці.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *