Каньє Вест хоче знімати порно з дружиною: Б’янка Цензорі у паніці

Каньє Вест і Б'янка Цензорі

ЗМІ поширюють чутки, що архітекторка Б’янка Цензорі занепокоєна нестандартними ідеями чоловіка Каньє Веста. Річ у тому, що репер має намір відкрити студію для зйомок порнофільмів. Тепер жінка побоюється, що Вест може її заставити зніматися у цих фільмах, з урахуванням того, який відвертий одяг він змушує її одягати на публіці.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», інсайдери повідомляють, що «вона сходить з розуму через це, і на те є вагомі причини. Він хизується нею, одягаючи її як порнозірку, і відтепер вона підозрює, з якою метою». Деякі вважають, що відкриття порностудії може стати останньою краплею у стосунках цієї зіркової парочки. Мовляв, для Цензорі було важливо, щоб Вест зробив її популярною й тепер, коли ця мета досягнута, вона готова піти.

«Б’янка вийшла заміж за нього, дозволила демонструвати себе всім, неначе вона перебуває на екстравагантному показі мод, тому що вважала, що це може її зробити відомою»,

– сповіщають джерела.

Чи це дійсно так, чи подружжя просто намагається привернути більше уваги публіки, покаже час. Але одне зрозуміло – ситуація стає все більш напруженою. Лише майбутні події розкриють, чи зможуть Б’янка та Каньє знайти спільну мову або їхні шляхи остаточно розійдуться.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що відомо про кримінальну родину Б’янки Цензорі.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *