Несподівані причини, через які туристи пропускають літаки: як уникнути фіаско

Авіапереліт

Подорож до аеропорту та сам авіапереліт можуть бути досить стресовими, через велику кількість різноманітних факторів – хтось боїться літати, хтось переживає через свій багаж або безпекові перевірки. Однак найбільшим страхом подорожуючих є можливість запізнитися на власний рейс, але здебільшого це трапляється через власні помилки. Існує три основні причини, за якими туристи можуть пропустити свій рейс і далі ми розповімо, як їх уникнути.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «The Sun», основні причини пропущених рейсів пов’язані із проходженням контролю безпеки в аеропорту.

1. Забувають знімати ремені та взуття

Багато туристів стикаються з хаосом під час перевірки на безпеку. Тому вже перед проходженням сканера слід готуватися. Згідно з опитуванням USA Today Blueprint серед 5000 американських подорожуючих, 28% забувають зняти ремені та важке взуття зі складними застібками і потім мають неприємності на контролі.

2. Проходять через сканер із металевими предметами

Інші 28% туристів визнали, що намагалися пройти сканер із металевими прикрасами чи утримуючи в руках телефон, що вимагало повторного проходження контролю.

3. Не виймають електроніку із ручної поклажі

Близько 23% мандрівників забувають витягати ноутбуки, телефони чи планшети з ручної поклажі перед проходженням контролю безпеки.

Професійна стюардеса додає, що однією з головних причин запізнень є відсутність відчуття часу у барах та ресторанах аеропорту. Часто оголошення аеропорту доводиться повторювати, щоб пасажири своєчасно прибули до гейту. Також важливо зосереджуватися на тому, де потрібно бути, а не лише на часі відправлення рейсу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрети безпечних подорожей: що приховують ковдри на літаках.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *