Небезпечні наслідки татуювань: які ризики приховують кольорові малюнки на шкірі

Шкода від татуювання

Фахівці попередили, кому краще не робити татуювання через ризик для здоров’я. За словами експертів, нанесення малюнку на шкіру може спричинити потрапляння інфекції в організм, що негативно впливає на стан здоров’я.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Glamour», епідеміологічні дослідження показали, що інфекція виявляється у 0,5-6% осіб з татуюваннями. Для тих, хто має захворювання серця, ризики особливо високі: бактерії, що потрапили в кров, можуть уражати внутрішні органи.

«Патогени можуть інфікувати серцеві клапани, які вже були пошкоджені або оперовані»,

– зауважив Томас Майнерц, представник Науково-консультативної ради Німецького фонду серця.

Мікроорганізми можуть потрапляти в організм через порушення шкірного покриву під час процедури, використання нестерильних чорнил, розчинників або голок. Якщо бактерії потрапляють у глибокі шари шкіри через кровоносну та лімфатичну системи, виникають гнійні запалення.

«Ендокардит, тобто запалення внутрішньої оболонки серця, може бути викликаний бактеріями. Ця інфекція є небезпечною для життя і часто вимагає хірургічного втручання або призводить до смерті»,

– зазначив експерт.

Також можливий сепсис, що часто закінчується летально. Крім того, через наявність хімічних речовин у фарбах, у людей може розвиватися сильна алергічна реакція, яка часто проявляється локально і викликає неприємні відчуття, але в деяких випадках призводить до анафілактичного шоку. Фахівці радять уникати татуювань тим, хто страждає від псоріазу та інших шкірних захворювань, має вроджені вади серця, хвороби клапанів, підвищений ризик запалення внутрішньої оболонки серця, а також алергікам.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як зберегти здоров’я під час нічної роботи.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *