Секрети безпечних подорожей: що приховують ковдри на літаках

Якщо ви здійснюєте подорож далекомагістральним рейсом та отримуєте ковдру для зігріву, необхідно виявити особливу обережність перед її використанням. За даними експертки з подорожей Меган, що регулярно ділиться порадами на своєму YouTube-каналі під ніком «Portable Professional», ковдри на борту літаків приховують у собі певні ризики, про які пасажирам важливо знати.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «OBOZ.UA», у своєму відео вона вказує на те, що подушки та ковдри, надавані пасажирам, фактично можуть використовуватися повторно та забезпечують чистоту лише під час першої частини дня.

«Я дізналася нещодавно, що ці речі, фактично, перевикористовуються і вони можуть бути чистими тільки вранці»,

– розкриває Меган.

Експертка додала, що бортпровідники добре усвідомлюють «високий ризик» інфекції серед пасажирів через тісний контакт та недостатню циркуляцію повітря в салоні. Вона зазначає, що стюардеси визнають, що літаки не настільки чисті, як може здаватися, оскільки час на прибирання між рейсами дуже обмежений. Меган рекомендує подорожуючим бути особливо уважними до пряжок сидінь і столиків для підносів, оскільки вони, за її словами, «відомі своєю особливою бруднотою». Вона радить ретельно їх протирати перед використанням.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як правильно спланувати похід: поради для безпечної та незабутньої пригоди.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *