Несподіване рішення організаторів: Нідерланди дискваліфіковані з «Євробачення-2024»

Йост Кляйн на Євробаченні

Після скандального випадку на «Євробаченні-2024» представника Нідерландів виключили з участі у конкурсу. Виконавця дискваліфікували та він не з’явиться у фіналі.

За даними STUDway із посиланням на «ТСН», організатори події ухвалили таке рішення після ретельного розслідування «інциденту», що стався після ІІ півфіналу. Хоча подробиці не розкривалися, було зазначено, що жінка зі знімальної групи була залучена до ситуації. У офіційній заяві EBU говориться:

«Нідерландський співак Йост Кляйн не виступатиме цього року у фіналі. Поліція розглянула скаргу робітниці знімальної групи стосовно інциденту після його виступу у півфіналі. Поки
діло розслідується, йому недоцільно приймати участь у конкурсі».

Організатори підкреслили, що цей інцидент не торкається інших учасників чи членів делегації:

«Ми дотримуємося аполітичних принципів на нашому заході та прагнемо забезпечити безпечні умови роботи для всього персоналу. Тому вчинок Кляйна по відношенню до члена команди є порушенням правил».

Слід зазначити, що сам нідерландець відомий підтримкою РФ та її культури. Після повномасштабного вторгнення він випустив композицію з російським виконавцем, а також виступав у Росії.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про Елітний клуб Євробачення: що таке Велика п’ятірка.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *