Жінки проти чоловіків: хто приносить більше шкоди природі

Шкода екології

Дослідження виявило, що чоловіки спричиняють більший викид шкідливих речовин в атмосферу, ніж жінки. І це не пов’язано з тим, що чоловіки частіше працюють на шкідливих виробництвах або володіють ними. Хто ж більше впливає на природу в плані шкідливих викидів – чоловіки чи жінки?

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Glamour», дослідження показало, що чоловіки витрачають на 16% більше коштів на товари, виробництво яких призводить до більшої кількості шкідливих викидів, що сприяють глобальному потеплінню. Цікаво, що жінки витрачають подібну суму грошей, але купують менше таких товарів. Найбільша різниця виявилась у витратах чоловіків на бензин і дизельне пальне для автомобілів. Дослідники зі Швеції стверджують, що гендерні відмінності у формуванні шкідливих викидів вивчено недостатньо, але їх потрібно враховувати при розробці заходів проти кліматичної кризи.

Автори дослідження порівняли витрати одиноких чоловіків і жінок у Швеції. Більша частина всіх викидів були пов’язані з витратами на харчування та відпочинок. Перехід на рослинну їжу та використання поїздів замість автомобілів і літаків могло б зменшити кількість шкідливих викидів на 40%. Витрати чоловіків і жінок залишаються досить стереотипними: жінки витрачають більше на прикраси, здоров’я та одяг, а чоловіки – на бензин, харчування поза домом, алкоголь та тютюн.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як війна впливає на екологію в Україні.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *