Напружена боротьба на Євробаченні 2024: кого букмекери ставлять у лідери

Евробачення 2024

До фіналу Євробачення 2024 залишився рівно місяць. За цей час пісня Teresa & Maria від українського дуету (alyona alyona & Jerry Heil), які представлять Україну на конкурсі, займає ІІ місце за кількістю переглядів на офіційному каналі Євробачення в YouTube. Їхню пісню переглянули 4,4 мільйона разів. Лідером за кількістю переглядів є представник Нідерландів Йост Клейн з піснею «Europapa», який має 18 млн переглядів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «NV», також у трійці лідерів за кількістю переглядів знаходиться ізраїльська співачка Еден Голан з піснею «Hurricane», яка набрала 3,9 млн переглядів. Проте під час розслідування Європейської мовної спілки виникли підозри щодо політичного підтексту у її пісні. Серед учасників конкурсу букмекери найбільше вірять в перемогу представника Швейцарії Nemo з піснею «The Code». У прогнозах його швидко наздогнав представник Хорватії Baby Lasagna з імовірністю перемоги 16%, тоді як Італія та Україна посідають 4 і 5 місця відповідно.

Слід зазначити, що у конкурсі візьмуть участь 37 країн, включаючи повернення Люксембурга після 31-річної відсутності. Проте Румунія вирішила не брати участь у конкурсі у 2024 році. Перший півфінал відбудеться 7 травня, а другий – 9 травня. Фінал конкурсу запланований на 11 травня з участю 26 країн.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нововведення «Євробачення-2024»: що чекає на учасників та глядачів.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *