Скандальний вирок: зірку серіала «Гра в кальмара» засудили за сексуальні домагання

О Йон Су

У 2022 році проти чоловіка вже двічі висували звинувачення у сексуальному насильстві, але вирок винесли лише зараз. Засудили зірку серіалу «Гра в кальмара» до умовного ув’язнення за обвинувачення у сексуальних домаганнях.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», 79-річного актора звинуватили у тому, що він обійняв жінку й поцілував її в щоку під час прогулянки у 2017 році. Звинувачення було висунуто проти нього після того, як став відомим завдяки роботі у телесеріалі Нетфлікс. Йому висунули обвинувачення у листопаді 2022 після ретельного розгляду всіх обставин справи. 15 березня було оголошено вердикт суду: актора засудили до 8 місяців умовного ув’язнення та 40 годин курсу лікування від сексуального насильства. Однак О Йон Су заявив, що подасть апеляцію на вирок. Після оголошення вироку представник феміністської організації «Womenlink» заявив, що це важливий крок у боротьбі з сексуальним насильством, та закликав обвинуваченого припинити спроби виправдовуватися та визнати свою помилку.

Слід зазначити, що О Йон Су – відомий театральний актор, який став першим корейським актором, що отримав «Золотий глобус» у січні 2022 за роль у серіалі «Гра в кальмара».

Нагадаємо, раніше ми розпповідали про ТОП-5 серіалів для вивчення англійської: навчайся, розважаючись.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *