Таємнича співачка Klavdia Petrivna вперше виступила наживо під час шоу Артема Пивоварова

Klavdia Petrivna

Таємнича українська співачка Klavdia Petrivna вперше виступила наживо з моменту початку своєї музичної кар’єри. Її дебютний виступ відбувся під час шоу Артема Пивоварова, з яким вона записала дует. Новий трек буде доступний для прослуховування вже наступного тижня.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «OBOZ.UA», щасливі глядачі на концерті в Палаці Спорту записали на відео її виступ і вперше почули живий спів Klavdia Petrivna. За даними МУЗВАР, пісня, яку виконували Артем Пивоваров і Klavdia Petrivna, створена в рамках проєкту «Твої вірші, мої ноти», де Артем Пивоваров з колегами надають новий сенс старим поетичним творам. Klavdia Petrivna справила велике враження своїм виступом. Його не було анонсовано, тому фанати не очікували побачити її на сцені.

Особливо інтригує те, що співачка залишилася прихованою: вона була одягнена в щільну червону вуаль, яка спадала з голови до ніг, а її обличчя приховував конусоподібний капелюх. Виднілися лише її руки. Подібну таємничість раніше демонструвала співачка Sia, яка ховала обличчя під довгим волоссям і носила об’ємні сукні. Дебютний виступ Klavdia Petrivna збігся з її великим анонсом: 30 серпня вона збирається провести сольний концерт у Палаці Спорту. Продаж квитків ще не почався, але захід вже оголошений, і очікується, що співачка нарешті розкриє свою особу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Настя Каменських засвітилася в Мадриді в обіймах зірки серіалу «Паперовий будинок».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *