Шанувальники «Сімпсонів» шоковані смертю персонажа у 35-му сезоні

Сімпсони

Зараз триває 35-й сезон мультсеріалу, який дебютував у 1989 році. Більшість персонажів шоу постійні, тому фанати були шоковані, дізнавшись про смерть жителя Спрінґфілда, який часто з’являвся у «Таверні Мо».

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Мета», у минулому епізоді Cremains Of The Day показана смерть Ларрі, завсідника бару Спрінґфілда, який помер прямо в «Таверні Мо». Якщо ви не великий шанувальник шоу, то могли не помічати Ларрі, оскільки він зазвичай лише присутній на задньому плані в сценах бару. У цьому епізоді Гомер, Мо, Ленні та Карл йдуть на похорон Ларрі, де розуміють, що вони мало знали про нього, хоча знайомі багато років. Це змушує Гомера задуматися, що вони «жахливі люди». Мати Ларрі на похороні зазначила його дружбу з хлопцями з таверни Мо та попросила їх сказати кілька слів про сина. Чотирьом доручають віднести прах Ларрі до його «улюбленого місця», Сереніті-Фолс, після того, як мати передала їм спільне фото.

Фанати «Сімпсонів» активно обговорюють цю рідкісну смерть у серіалі в соцмережах. Коли були оприлюднені рекламні зображення епізоду, один користувач написав: «Вони нарешті звернули увагу на Ларрі після 35 років його статистичної ролі на фоні… і він ПОМЕР». Хоча Ларрі був другорядним персонажем, він з’являвся в барі Мо з перших епізодів у 1989 році, що робить його смерть важливою для деяких фанатів «Сімпсонів». Багато шанувальників були вражені його смертю та висловили свої думки в соцмережах.

Це не дивно, що смерть другорядного персонажа викликала таку реакцію. «Сімпсони» є стабільним джерелом комфорту для мільйонів людей і навіть невеликі зміни можуть шокувати багатьох фанатів. Особливо, враховуючи, що персонажі серіалу зазвичай не старіють і не змінюються.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що популярна відеогра стає фільмом: The Sims з Марго Роббі в образі головної героїні.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *