У резиденцію Чарльза III прорвались активісти: чого вимагають протестуючі

Активісти прорвалися у резиденцію короля

Активісти організації This Is Rigged вдерлися до королівської резиденції Чарльза III в Единбурзі, висуваючи ряд вимог. Дев’ятеро учасників заходу влаштували протест, зайнявши позиції за королівським столом та розпочавши трапезу, використовуючи пластиковий посуд та фляги, які вони привезли з собою.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Express», на плакатах, які вони тримали, був напис «Is treasa tuath na tighearna» – «Народ сильніший за лорда» шотландською мовою. Відомо, що акція спрямована на привернення уваги та висловлення протесту щодо ситуації з харчуванням та владарюванням. Активісти закликають шотландський уряд до зустрічі з представниками організації для обговорення впровадження громадських центрів харчування в Шотландії, пропонуючи найти тепле місце для харчування або обіцяючи знаходити його самостійно, включаючи королівську резиденцію. Група This Is Rigged висуває конкретні вимоги, такі як зниження цін на дитячі суміші в супермаркетах до рівня березня 2021 року та створення та фінансування громадських харчових центрів для кожних 500 домогосподарств у Шотландії.

Жозепджін О’Коннор, 22-річна студентка, яка прийняла участь у протесті, наголосила, що криза набирає обертів, і важливо висловлювати свої потреби, щоб влада почула голос народу. Вона зауважила, що в умовах зростання кількості криз влада не надає належної допомоги громадянам, а прибуток ставиться вище за інтереси людей. О’Коннор закликала всіх висловлювати свою позицію, оскільки майбутнє залежить від їхньої активності.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *