Ймовірно Бен Аффлек та Дженніфер Лопес розлучилися ще у березні: ЗМІ

Дженніфер Лопес та Бен Афффлек

Останніми тижнями таблоїди рясніють заголовками про ймовірне розлучення Лопес та Аффлека. Інформаційні потоки суперечливі: одні джерела запевняють, що це лише піар-хід, інші стверджують про кризу у стосунках, а дехто й зовсім говорить про розірвання шлюбу.

За даними STUDway із посиланням на «Page Six», ймовірно пара розійшлася ще в березні, проте Аффлек «дуже оберігає Дженніфер». Чутки про розлад посилилися в травні, коли Бен не з’явився з дружиною на низці важливих заходів, включаючи Met Gala, де вона була співголовою, та прем’єру її нового фільму «Атлас» на Netflix. Лопес також підігріла плітки, лайкнувши в Instagram допис про нездорові стосунки: «Неможливо побудувати стосунки з людиною, яка не знає себе». Пізніше співачка скасувала тур This Is Me…Live, щоб відпочити з дітьми, родиною та друзями.

Тим часом ЗМІ повідомляли, що Бен «зрозумів помилку» та хоче розірвати шлюб. Наразі відомо, що Аффлек вивіз речі з їхнього спільного особняка та живе окремо. Повідомляється, що він глибоко засмучений ситуацією, що й пояснює його агресивну поведінку з папараці. Офіційних заяв від пари не надходило. Їхні представники зберігають мовчання, що лише підсилює плітки. З одного боку, поведінка Бена та скасування туру Лопес дають підстави для занепокоєння. З іншого боку, можливість піару не можна скидати з рахунків. Тільки час покаже, чи дійсно Дженніфер Лопес та Бен Аффлек змогли врятувати свій шлюб, чи ж їхній роман остаточно закінчився.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподівана появу Snoop Dogg на відборі до олімпійської збірної: відео з ним стало вірусним.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *