Історія кохання Аарона Тейлор-Джонса та його дружини Сем: пара із 23-річною різницею у віці

Аарон Тейлор-Джонсон і Сем Тейлор-Джонсон

Аарон Тейлор-Джонсон не тільки вражає глядачів своїми акторськими здібностями на екрані, але і здатний заворожити їх поза кіноекраном. Його роман із відомою режисеркою Сем Тейлор-Джонс став предметом обговорення в ЗМІ через їх значну різницю у віці. Хоча, ця пара може здатися несподіваною, їхній зв’язок став прикладом того, як кохання не має жодних обмежень, включаючи вікові бар’єри.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Еxpress», пара перебуває разом вже понад 10 років, зв’язала себе шлюбом у 2012 році та наразі виховує 2-х доньок: Вайлду Рей і Ромі Хіро. Цей роман почався, коли Тейлор-Джонс був ще молодим актором, що тільки розпочинав свою кар’єру, і зустрів Сем на зйомках фільму «Хлопець з нізвідки». Він виконував роль Джона Леннона, а вона була режисером цього проєкту. На той момент Аарону було 19 років, а Сем – 42. Хоча цей фільм приніс їм багато успіху, ще більше уваги було прикуто до їхнього кохання, через 23-річну різницю у віці.

«Після першої зустрічі він заявив, що збирається побратися зі мною. Ми ніколи не були на побаченні та навіть не цілувалися»,

– згадує Сем, описуючи їхню першу зустріч.

Це стало початком бурхливого і непередбачуваного роману, який виявився таким сильним, що вони об’явили про заручини вже через рік після знайомства.

«Рівно через рік з точністю до хвилини після нашої першої зустрічі, я опустився на одне коліно і попросив її вийти за мене заміж»,

– розповідає Аарон.

Їхнє кохання виявилося таким міцним, що вже у 2009 році вони стали батьками першої доньки. Тейлор-Джонс і Сем уклали шлюб у 2012 році, а згодом народили ще одну доньку. Ця родина – приклад того, як можна знайти щастя, подолавши всі труднощі та перешкоди, які можуть виникнути на шляху.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Кріштіану Роналду побився під час матчу.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *