5 знаків токсичних відносин, які ми часто сприймаємо як прояви любові

Токсичні відносини

Часом ми сприймаємо деякі вчинки, як вияв любові, але в дійсності це може бути лише маніпуляцією. В кіно та літературі деякі токсичні відносини часто зображуються як прояви глибокої пристрасті, що формує спотворені уявлення про відносини.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», ось декілька прикладів поведінки партнера, яка насправді свідчить про токсичність:

1. Підлаштування

Якщо ви відчуваєте, що ваші відносини хаотичні та ви постійно відчуваєте себе невпевненими, це може свідчити про їх хворобливий характер. Якщо вам доводиться ретельно обмірковувати кожне слово, щоб не образити партнера, то це означає, що ви перебуваєте у токсичних відносинах та не почуваєтесь у безпеці.

2. Контроль

Можливо спочатку здається милим, що ваш партнер постійно на зв’язку з вами, але з часом це може перерости в тиск і надмірний контроль. Це ніколи не є проявом справжньої любові.

3. Відсутність компромісів

Якщо ваш партнер не бажає адаптуватися до нових обставин і постійно намагається змусити вас відчувати провину за ваші вчинки, це поганий знак. Відсутність гнучкості та готовності до компромісів не може бути проявом здорових відносин.

4. Підрахунок «боргів»

Постійні обвинувачення або нагадування про те, що ваш партнер робив для вас, є лише способом змусити вас відчувати себе винними.

5. Неадекватне вирішення конфліктів

У здорових відносинах партнери обговорюють почуття з повагою та розумінням. Якщо ви помічаєте, що ваш партнер намагається маніпулювати вами, пам’ятайте, що ви також несете відповідальність за ваші відносини та можете їх змінити.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про що говорити під час онлайн-знайомств: 5 питань, які розкриють справжню сутність вашого партнера.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *