Вражаючий Dubai Mall: що робить цей торговий центр найбільш відвідуваним місцем у світі

Dubai Mall

У 2023 р. Dubai Mall у Дубаї став лідером за кількістю відвідувачів. Минулого року цей торговий центр відвідало 105 млн людей.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», Dubai Mall захоплює своїми розкішними пейзажами, найбільшою у світі хореографічною системою фонтанів та тисячами магазинів преміум-сегмента. Мохамед Алаббар, засновник компанії Emaar, що займається інвестиціями в будівельні проєкти, підкреслює, що цей торговельний центр втілює дух міста та намагається досягти досконалості. З площею понад мільйон квадратних метрів, 1200 магазинами, льодовою ареною олімпійських розмірів, величезним акваріумом і власним Чайнатауном, цей центр пропонує неперевершений досвід для кожного відвідувача. Крім того, звідси відкривається чудовий краєвид на найвищу у світі будівлю – Бурдж Халіфа.

Ще однією особливістю, яка привертає увагу туристів – найбільша у світі хореографічна система фонтанів, де водні струмені сягають висоти до 150 м, а фонтан-шоу влаштовуються кожні 30 хв. На туристичних ресурсах можна знайти велику кількість позитивних відгуків відвідувачів, які отримали задоволення від відвідання цього центру. Однак не всі відвідувачі висловлюють захват, описуючи його як «розкішне шоу надмірностей».

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподівані причини, через які туристи пропускають літаки: як уникнути фіаско.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *