Інсайдерська інформація: iPhone 17 вразить новим екраном та технологією, яку не чекали

iPhone 17

Незабаром нас чекає випуск iPhone 16, але уже зараз починаються обговорення й чутки щодо iPhone 17. Apple, як завжди, тримає усі подробиці в таємниці, проте експерти галузі вже дають прогнози. Дізнайтеся більше про те, чого очікувати від нового смартфона вже у 2025 році.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Аpple Іnsider», залишилося трошки більше року до випуску серії iPhone 17, а офіційна інформація від Apple поки не доступна. Проте загальна думка говорить, що, враховуючи невеликі відмінності між iPhone 15 і 16, iPhone 17 обов’язково запропонує щось нове. Очікується, що серія iPhone 17 вражатиме оновленим екраном Always-On і технологією 120 Гц ProMotion, що раніше були доступними лише для моделей Pro. Використання технології LTPO виробництва OLED-дисплеїв дозволить екранам динамічно керувати частотою оновлення, що зменшить споживання енергії.

Проте можуть виникнути труднощі з модернізацією всіх чотирьох моделей через залежність від виробника дисплеїв BOE. Навіть якщо BOE надішле зразки Apple, вибір моделей для застосування технології LTPO TFT може виявитися важким завданням. Однак деякі експерти вважають, що Apple, виокремлюючи серію iPhone 17, все ж впровадить LTPO TFT для всіх моделей, як планувалося.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *