Інцидент на Канському фестивалі: акторка викликала скандал через сукню з образом Ісуса Христа

Массіель Таверас та її величезна сукня

Акторка Массіель Таверас вразила сходи Каннського кінофестивалю шатою з образом Ісуса Христа, але все відбувалося не без пригод. Вона намагалася розгорнути свій шлейф на сходах, але охоронниця перешкоджала їй. З цього виникла сварка, яка могла перерости в бійку.

За даними STUDway із посиланням на «Daily Mail», на відео видно, як акторка ігнорує інструкції охорони, що призводить до конфлікту. Массіель Таверас, колишня Міс Домініканська Республіка, з’явилася на червоній доріжці Каннського кінофестивалю в сукні «Ель Крісто», створеній дизайнеркою Джанніною Азар та доповненій образом Ісуса Христа від художника Яна Паєса. Вартість її вбрання сягає 450 тис. доларів. Цей епізод стався після скандального інциденту з колишньою учасницею Destiny’s Child, яка обвинуватила ту саму охоронницю в расизмі. Але колеги охоронниці вважають, що вона вчинила відповідно до своєї роботи.

У Каннах, де червона доріжка дуже коротка і велика кількість відвідувачів, необхідно дотримуватися графіка, щоб уникнути заторів. Швейцари, які одночасно є охоронцями, завжди діють професійно та ввічливо. Охоронниця є місцевою француженкою з короткостроковим контрактом з Каннським кінофестивалем і припущення про її расизм не мають під собою підстав. На завершення додамо, що 77-й Каннський кінофестиваль завершився 25 травня, з перемогою фільму «Анора» режисера Шона Бейкера.

Нагадаємо, ми раніше розповідали реакцію Джей Ло на скандал з її екс-бойфрендом стосовно побиття ним дівчини.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *