Готельні таємниці: що ви можете забрати з номеру без покарання

крадіжки в готелі

Крадіжки в готелях – не рідкість, але чи знаєте ви, що дійсно можна брати з собою? Експерти радять розібратися у цьому, аби уникнути непорозумінь та неприємностей.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «РадіоТрек», Марк Джонсон, засновник сервісу пошуку житла, розповів, що гостям дозволено виносити шампунь, мило та інші одноразові туалетні приналежності. Витрати на них вже включені у вартість номера. Проте, рекомендується утриматися від спроб взяти з собою великі пляшки чи предмети, прикріплені до стін, щоб уникнути непорозумінь. Канцелярські приладдя, такі як папір, ручки та конверти, також можна використовувати і забирати.

Напої та снеки з міні-холодильників, на жаль, коштують окремо. Але, якщо ви святкуєте важливу подію, таку як медовий місяць, пляшка шампанського може бути безкоштовною. Звертайте увагу на розмір предметів – блокноти чи предмети для шиття можна залишити, але не робіть спроб взяти посуд, постільну білизну чи рушники. Експерт рекомендує утриматися від «придбання» предметів із зображенням готелю, якщо це не передбачено правилами. Завжди корисно уточнити у персоналу готелю, що можна взяти, а що залишити, та насолоджуватися подорожжю без непорозумінь та обвинувачень.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що приховують ковдри на літаках.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *