Фітнес-філософія Ленні Кравіца: як тренування та веганська дієта допомагають йому залишатися молодим

Ленні Кравіц

Ленні Кравіц продовжує вражати своєю фігурою та енергією, що заворожує його шанувальників. Він відкрито ділиться секретом свого успіху та розповідає про те, як досягнути таких дивовижних результатів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», співак, якому незабаром виповниться 60 років, вражає своєю сексуальністю та привабливістю, що лише зростає з віком. У новій фотосесії для журналу CR Men, Ленні Кравіц демонструє скульптурну фігуру, свіжу шкіру та випромінює енергію, якій позаздрять молоді. Під час розмови з виданням, Ленні розповів, що зараз він почуває себе на піку своєї життєвої форми:

«Я відчуваю, що знаходжусь у точці, де я повинен бути – розумово, фізично та духовно. Це була тривала й складна дорога, але я вклав усе життя у досягнення цієї точки. Я постійно працюю над собою, змушуючи себе стати сильнішим. Останні роки я тренувався, ніби елітний спортсмен, оскільки для мене зараз все про довголіття, а також про розвиток свого розуму. Усе це взаємопов’язано, і все це працює разом».

Ленні Кравіц багато років підтримує веганську та переважно сиру дієту, а також регулярними тренуваннями з тренером 5-6 днів на тиждень.

«Немає коротких шляхів. Ти маєш працювати. Я присвятив себе цьому. Я роблю все, що роблю, і все ж займаюся тренуваннями. Ми всі відчуваємо емоції і втомлюємося, і хочемо виправити це. Але я вірю, що важливо звертатися до духовних речей, а не шукати втіхи в шкідливих звичках»,

– впевнений він.

Слід зазначити, що артист не вперше демонструє своє тіло. Раніше він повністю оголився для відео на свій сингл «TK421», знятим Танею Муіньо, яке зібрало мільйони переглядів на YouTube.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нові факти та неймовірні звички відомого футболіста Девіда Бекхема.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *