Фільм «Дюна: частина друга»: де шукати приголомшливі локації фільму у реальному житті

Фільм «Дюна»

Приблизно 40% туристів зізналися, що їхні подорожі часто визначає фільм чи серіал, який вони переглянули. Це не дивно, оскільки при виході нових кінокартин глядачі починають активно розшукувати місця їх зйомок. Зокрема, зараз у центрі уваги друга частина фільму «Дюна», який отримав визнання критиків як найкращий науково-фантастичний фільм в історії.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Cond Nast Traveler», художник-постановник Патріс Верметт розповів про місця, де проходили зйомки. Для створення другої частини «Дюни» були залучені різноманітні локації, серед яких були ті, що вже використовувалися у першій частині. Наприклад, пустелю Ваді-Рам у Йорданії та пустелю біля Абу-Дабі в ОАЕ використовували для зйомок пейзажів Аракіса. Також роботи проходили на узбережжі Норвегії, де створювалася рідна планета Пола Атріда – Каладан.

«Кожного разу, коли ви бачите скельну формацію, це Йорданія. Кожного разу, коли ви бачите дюни, це Абу-Дабі. У Йорданії може не бути справжніх піщаних дюн, але тут ви знайдете захоплюючі каньйони та кольорові камені. Проте, оскільки фільм має назву «Дюна», нам потрібні саме піщані дюні, які ми знаходили в Абу-Дабі»,

– розповів художник-постановник.

Додатково до вже відомих локацій, для зйомок 2-ої частини використовували нові місця, зокрема в Італії. Тут знімали палац імператора-падишаха Шаддама IV. Однією з обраних локацій став мавзолей Бріона, створений італійським архітектором Карло Скарпою в період з 1968 по 1978 роки. Основну частину виробництва, так само, як і у випадку з першою частиною, здійснювали в Будапешті (Угорщина). Саме тут відбувалися зйомки планети Дому Харконненів, для якої були створені спеціальні декорації.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *