“Червоні прапорці” на перших побаченнях: 5 ознак, які ви можете пропустити

перше побачення

Чимало людей обирають паби та бари для своїх перших побачень. Тут панує невимушена атмосфера, де можна насолоджуватися напоями, перекусити та краще пізнати один одного.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «unian.ua», досвідчений бармен розкриває, як часто побачення перетворюється на жах і коли його учасники забувають, що таке справжнє та відверте спілкування. Він виділяє п’ять тривожних ознак, які можна помітити на перших побаченнях:

1. Підштовхує до вживання алкоголю:

Якщо партнер активно намагається вас споїти, це має викликати тривогу. Занадто раннє вживання алкоголю може вплинути на ваше враження один про одного.

2. Неналежний одяг:

Образ говорить багато про особистість. Неприємно вражають занадто відверті топи, розрізані джинси чи взуття, яке не відповідає атмосфері закладу.

3. Не розділяє рахунок:


На першому побаченні важливо визначити ваші стосунки щодо грошей. Якщо ваш партнер не виявляє бажання розділити рахунок, це може викликати непорозуміння та враження про жадібність.

4. Постійно дивиться в телефон:

Занадто активне використання телефону під час побачення може стати перешкодою в будуванні відносин. Воно може вказувати на неповагу до співбесідника та втрату інтересу.

5. Висміює за зроблений вибір:

Якщо ваш партнер висміює чи критикує ваш вибір, це може свідчити про неповагу до ваших особистих уподобань.

Бармен зазначає, що у випадку невдалого першого побачення можна звернутися за допомогою до персоналу закладу. Зазвичай вони готові вам допомогти та забезпечити комфортну обстановку. Запам’ятайте, що важливо вчасно реагувати, оскільки інакше можна потрапити в неприємні чи навіть небезпечні ситуації для вашого здоров’я та життя.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрети успішного бігу: 7 правил, які варто знати.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *