Як минула прем’єра фільму «Довга доба» від Алана Бадоєва: вражаючі емоції, сльози і рекордна сумма на благодіність

Алан Бадоєв

Прем’єрний показ стрічки «Довга доба» від Алана Бадоєва та каналу «1+1 Україна» вражає своєю успішністю. Протягом лише двох днів показів було зібрано понад пів млн. грн., що стало значущим вкладом у реабілітацію поранених українських бійців.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «ТСН», захід проходив 9 лютого та зібрав майже 400 зіркових гостей, які стали амбасадорами фільму та його благодійної мети. Режисер, коментуючи фільм, поділився своїми сподіваннями, що «Довга доба» стане унікальною капсулою часу, яка передасть емоції та почуття українців, які вони проживають кожного дня з початку війни. Він наголосив, що це не лише фільм про війну, але і розповідь про єднання, яке сформувало сучасне обличчя України.

Сюжет стрічки не залишив байдужим нікого, примусивши глядачів залишати показ зі сльозами на очах. Глядачі, які вже переглянули «Довгу добу», активно діляться емоціями в мережі. Показ документалки відзначився аншлагами, тому благодійну трансляцію фільму продовжили ще на два дні – 12 та 13 лютого. Зазначимо, що прем’єра стрічки на ТВ запланована на 24 лютого о 22:00 на «1+1 Україна». Після показу в Україні фільм відправиться у міжнародну подорож, щоб зробити голос кожного українця почутим у всьому світі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, які культові фільми стали джерелом натхнення для модниць всього світу.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *