Ексклюзивні відомості про «Аватар 3» від режисера: більше сюрпризів, більше емоцій

фільм «Аватар 3»

Джеймс Кемерон відомий своїми касовими блокбастерами, серед яких не лише фільми, які заробляють мільйони, а й мільярди доларів у всьому світі. Очікується, що його наступна робота – «Аватар 3», також досягне великого успіху.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «vikna.tv», у третій частині франшизи, як стверджує сам режисер, глибина розкриття персонажів стане ключовою особливістю:
«Ми прагнемо не лише показати найкращі водні спецефекти у кіноіндустрії, а й відкрити перед вами серця та душі наших героїв».

У продовженні також з’являться нові захоплюючі персонажі, про що зазначає сам Кемерон. За словами актора Майлза Павука Сокорро, що зіграє роль у фільмі, сюжет вразить глядачів несподіваними поворотами, які перевернуть їх уявлення про події:

«Ти думаєш, що знаєш, куди все йде, але потім зустрічаєш несподіваний поворот. І ти вже не можеш вірити своїм очам».

У «Аватарі 3» глядачі також матимуть змогу відвідати нові регіони Пандори та ознайомитися з новими культурами. Світова прем’єра запланована на 19 грудня 2025 року. Зйомки тривали від вересня 2017 року до 2018 року  у Каліфорнії, паралельно з роботою над другою частиною. В даний час команда займається постпродакшн проекту, готуючись до його виходу на великі екрани.

Нагадаємо, ми раніше розповідали Спілберга і його улюблені фільми: що надихало генія кіно на великі творчі звершення.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *