Несподівані зізнання: Опра Вінфрі розповіла правду про боротьбу з ожирінням

Опра Вінфрі

70-річна телеведуча та медіамагнатка Опра Вінфрі, яка тривалий час боролася з надмірною вагою, вирішила зізнатися перед своєю аудиторією у своїх помилках у спробах схуднути. Вона зізналася у прямому ефірі програми WeightWatchers «Зрушення: новий спосіб мислення про вагу», що вчинила помилку, просуваючи різні дієти.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», Опра розповіла про свою участь у «дієтологічній культурі» на протязі декількох десятиліть.

«Протягом 25 років я була постійним учасником цієї культури через свої платформи, журнали та ток-шоу. Я зробила значний внесок. Я не можу сказати, скільки шоу зі зниження ваги та трансформації я провела. Вони стали моїм головним продуктом з того часу, як я почала працювати на телебаченні»,

– зауважила вона.

Вінфрі пригадала інцидент з 1988 року, коли вона привезла в студію візок з жиром, вважаючи це одним із своїх «найбільших жалів».

«Це був сигнал, що потрібно мучити себе голодом за допомогою жорстких дієт та встановлювати непідтримувані стандарти для глядачів. Вже наступного дня я почала набирати вагу назад»,

– додала вона.

Опра визнала, що навіть намагаючись тренуватися та дотримуватися рекомендацій знаменитостей, вона не досягала бажаного результату. Відчуваючи розчарування від невдалих спроб, вона навіть спробувала обмежити себе лише одним прийомом їжі на день, але це також не дало результату. Тепер Вінфрі закликає свою аудиторію розуміти, що ожиріння – це складна проблема, яка починається не лише зі звичок харчування, але й з мозку.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 5 причин зайнятися повітряною йогою.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *