Відверто та емоційно: Антон Птушкін презентує свій перший документальний фільм «Ми, наші улюбленці та війна»

Антон Птушкін

Антон Птушкін готується до виходу своєї першої повнометражної документалки «Ми, наші улюбленці та війна» на великі екрани. Його прем’єрний випуск планується на 4 квітня 2024 року.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УНІАН», стрічка пропонує оригінальний погляд на події в країні через призму відносин між людьми та тваринами, які стали свідками чи жертвами війни. Головні персонажі – це не лише тварини, такі як коти, собаки, леви, ведмеді, лемури та йеменський хамелеон на ім’я «Ігор», але й люди, які ризикували життям, щоб їх врятувати. У фільмі взяли участь іноземці, які вразили своїм героїзмом українців, рятуючи тварин. Засновниця Гостомельського притулку, Ася Серпинська, визначила головну ідею фільму – «Рятувати тварин, щоб залишатися людиною».

Проект Птушкіна – це результат 1, 5 – річної українсько-канадської співпраці. Фільм спочатку призначався для західної аудиторії, однак Антон Птушкін вирішив також звернутися до українських глядачів, показуючи його в кінотеатрах. Про це блогер розповів, зауваживши, що багато епізодів буде цікавим саме українцям. Проєкт відкриє фестиваль DocKyivFest 28 березня та буде доступний до перегляду в українських кінотеатрах з 4 квітня.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *