Королева Камілла розповіла про стан свого чоловіка після операції

Короля Великобританії на днях було госпіталізовано до клініки для планового оперування. Його дружина розповіла про стан 75-річного коханого після проведенного втручання.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «The Daily Mail», вчора Його Величність направився до London Clinic на операцію. Чарльз III прибув до лікарні о 9 ранку. Разом з ним була його дружина, яка залишалася в клініці протягом 6-ти годин, а потім залишила медичний закладу. На виході з клініки її чекали репортери, з якими вона поділилась новинами про стан чоловіка.

«З ним усе гаразд»,

– прокоментувала вона з посмішкою.

Слід зазначити, що перед лікуванням монарх навідав дружину свого старшого сина Вільяма – Кейт Міддлтон, яка також зараз перебуває у лікарні після оперативного втручання на череві.

Нагадаємо, що в результаті мед. обстеження було виявлено доброякісну пухлину у монарха, яку потрібно було вирізати. Минулого тижня Букінгемський палац офіційно повідомив про госпіталізацію короля. Медики стверджують, що симптоми не вказують на серйозні ускладнення у Чарльза і ймовірність раку є мінімальною. Проте очікується, що монарх деякий час утримається від появ на публіці та офіційних виступів, оскільки потребує реабілітації.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як зірка “Месників” подолав пухлину в мозку і знову став повноцінною людиною.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *