Дівчатам на замітку: чому хлопці зустрічаються з одними, а одружуються на інших

Чому чоловіки не одружуються

Дуже часто так відбувається, що чоловік проводить багато років з однією жінкою, але після закінчення стосунків робить пропозицію іншій вже через місяць. Подібні історії знає майже кожна людина. Чому ж так трапляється?

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Хочу!», виявляється, часто корінь проблеми не в жінці, а в самому чоловікові. Які мотиви керують його поведінкою?

1. Неготовність до створення родини: більшість чоловіків мають роман у минулому, який залишає слід у їхній пам’яті на все життя. Цей роман, можливо, не закінчився подружніми вузами через те, що тоді хлопець не був готовий до шлюбу.

2. Вплив оточення: чоловіки часто звертають увагу на думку своїх друзів та близьких. Якщо батьки чи друзі вважають, що шлюб занадто рано, то чоловік, можливо, слухатиме їх поради. Він може не поспішати зі шлюбом, але коли стосунки з першою жінкою закінчаться і батьки будуть сподіватися на онуків, він може вирішити одружитися з ким-небудь іншим, хто буде поруч у цей момент.

3. Пошук ідеальної кандидатури: чоловіки часто шукають жінку, яка вже виглядає як ідеальна дружина. Вони обирають скромних, приємних дівчат, які здатні стати гарними подругами та вірними дружинами.

4. Тимчасовість зв’язку: деякі впевнені в собі чоловіки з чіткою метою в житті шукають жінок, які можуть надати їм підтримку та затишну атмосферу вдома. Однак вони вирішують одружитися тільки тоді, коли зустрінуть кандидата, який відповідає їхнім вимогам.

Кожна історія має свої особливості, але часто причина, чому чоловік пропонує шлюб іншій жінці після розставання, полягає у його особистих мотивах та життєвих обставинах.

Нагадаємо, ми раніше розповідали секрет щасливих пар: праця над стосунками замість очікування «спорідненої душі».

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *