Як створити пароль, який не зламає навіть штучний інтелект: поради експертів

Як створити пароль

Звісно, в сучасному світі багато хто перейшов на графічний пароль або використовує Face ID для захисту своїх пристроїв, проте є випадки, коли все ще необхідно вигадати надійний текстовий пароль. Ми поділимося порадами, як створити пароль, який буде максимально стійким до зламу.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», експерти стверджують, що потрібно бути кмітливим і винахідливим, аби створити пароль, який складно підібрати штучному інтелекту. Ось кілька основних рекомендацій:

1. Пароль повинен складатися з не менше ніж 8 символів. Якщо твій пароль складається з 1-3 символів, то ШІ може його легко підібрати. Наприклад, пароль з 4 символів може бути зламаний протягом 17 секунд, але на восьмизначний пароль штучний інтелект може витратити до 11 місяців. Крім того, пароль не повинен повторювати логін.

2. Комбінування літер та цифр забезпечить більшу стійкість. Не слід обмежуватися лише літерами або цифрами.

3. Уникай використання послідовних літер або цифр на клавіатурі, наприклад таких як «qwerty».

4. Щоб полегшити запам’ятовування складного пароля, можна створити асоціації. Наприклад, можна скласти пароль за принципом хімічних формул або використати гітарні акорди.

5. Не забувай змінювати свої паролі щонайменше раз на пів року. Це потрібно робити не лише на очевидних пристроях, таких як смартфон чи ноутбук, а й на всіх інших пристроях, які використовуються в повсякденному житті, наприклад, телевізорах, фотоапаратах, Wi-Fi роутерах та інш.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, коли телефон стає вашим ворогом номер один.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *