Чим німецька молодь відрізняється від української: все про їхні захоплення і цінності

Молодь Німеччини

Чи відрізняються уподобання молоді у Німеччині від молоді в Україні? Дослідження показують, що німецьким підліткам віком від 14 до 16 років важливі родина, друзі, чесність, довіра, відданість та час для відпочинку. Щодо останнього, детальніше розглянемо, як проводять свій вільний час німецькі підлітки.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24tv.ua», більшість часу німецькі діти віддають навчанню, адже рівень навантаження у школі дуже високий. Крім того, вони активно включаються у різноманітні екологічні та кліматичні ініціативи, такі як рух Fridays for future. Вільний час проводять у компанії друзів та на вулицях.

Музичні заняття, такі як гра на фортепіано та спів, є популярними серед німецьких підлітків, які часто слухають хіп-хоп та поп. У спорті, уподобання відрізняються за статтю: хлопці віддають перевагу футболу та баскетболу, а дівчата – танцям та верховій їзді. Щодо відеоігор, 70% молоді грають у них кілька разів на тиждень, особливо у Minecraft, FIFA і Fortnite.
Улюбленою стравою для молоді в Німеччині є італійська піца, а смартфони є у 95% підлітків, які активно використовують додатки, такі як WhatsApp, Instagram і YouTube. Також у країні є свої популярні інфлюенсери з фітнесу, екології, краси та ігор.

Що стосується вікових обмежень, деякі дії в Німеччині дозволені лише після досягнення певного віку. Наприклад, керувати автомобілем без супроводу можна з 18 років, палити в громадських місцях – з 18 років, відвідування кінотеатру після 22:00 без батьків – з 16 років. Зазначимо, що за останні 35 років споживання алкоголю та куріння серед німецьких підлітків зменшилося, що свідчить про зміну їхніх пріоритетів та цінностей.

У молодому поколінні дуже відчутний багатокультурний характер, а близько третини жителів до 20 років мають щонайменше одного іноземного батька або матір. Це свідчить про динамічні зміни в сучасному суспільстві.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про відпочинок з користю: книги, які можна прочитати за один вечір.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *