Правда про обов’язки першої леді від самої Олени Зеленської: несподівані відомості

Олена Зеленська

У свіжому випуску подкасту «Ти як?» Олена Зеленська, висловила своє ставлення до ролі першої леді.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Бульвар Гордона», вона відзначила, що в неї, як в дружини президента, з’явилось багато обов’язків:

«Це обов’язки, що не були тобою обрані. Якщо президента обирають, то він має свої повноваження й обов’язки. А перша леді – це його дружина, що поруч з ним. Її ніхто не обирав, вона не має жодних обов’язків, але є очікування від неї. Люди бажають щось чути та бачити. І це складно. Я вирішила для себе, що буду відноситись до всього, як до улюбленої роботи. І мені це вдалося».

Олена відзначила, що після цього їй стало легше.

«Ти відчуваєш, що маєш обов’язки, які тобою не були обрані. Та дієш за певним планом. Коли щось виходить, ти задоволена»,

– прокоментувала вона.

Слід зазначити, що Володимир Зеленський і Олена Кияшко (дівоче прізвище) знайомі ще зі школи. У 2003 році вони побралися і мають двох нащадків: дочку Олександру (2004) і сина Кирила (2013). Володимир став президентом у 2019. Після початку великої війни Олена з дітьми залишилася в країні. У вересні 2023 р. у інтерв’ю з ВВС перша леді зізналась, що через війну вони з дітьми живуть нарізно з чоловіком.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Зеленський зіграв головну роль у серіалі Netflix.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *