Бріжіт Макрон обвинувачують у тому, що вона колись була чоловіком

Бріжит та Емануель Макрони

Дружина голови французької держави звернулася до суду щодо обвинувачень в наклепі Наташі Рей, яка публічно висунула незвичайні припущення про минуле Бріжіт, зауваживши, що вона, мовляв, колись була чоловіком. Після інтерв’ю 48-річної Рей у кінці 2021 р. юрист Макронів висловив стурбованість тим, що чутки щодо 70-річної дружини Еммануеля Макрона поширюються далі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», саме через це адвокати закликали прискорити слухання, бо виникла загроза того, що обговорення може розповсюдитися за межі Франції та дійти до США. Вони також підкреслили: «Протягом останніх тижнів, особливо на міжнародному рівні, завдяки впливовим особистостям, зокрема Кендіс Оуенс, яка передала нам повідомлення, ми спостерігаємо зростання шкоди, яка завдається нашим клієнтам з кожним пройденим днем».

Минулого місяця Кендіс Оуенс оголосила, що «поставить на карту свою професійну репутацію», підтримуючи теорію, що Бріджіт зїявилась на світ чоловіком. В твіттері поширювалися різноманітні версії, включаючи інформацію про те, що Бріжіт змінила стать у 30-річному віці, а також твердження про те, що вона не народжувала 3-х дітей і що її перший чоловік, що вже помер, насправді не існував.

Ця справа стала великим викликом, особливо після того, як Рей та інша жінка, яка також стверджувала, що Бріжіт Макрон колись була чоловіком, були оштрафовані за свої слова і звинуватили владу в «залякуванні». Справа, пов’язана з дружиною глави держави, була відновлена після висловлення поглядів на цю тему її дочки.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що фанати Мадонни звернулися до суду.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *