Відчуйте себе комфортно: найголовніші критерії вибору купальника для басейна

Купальник для басейну

Експерти рекомендують мати у гардеробі 2 види купальників: для пляжу та для басейну. Це обумовлено відмінностями у використанні та матеріалах, які впливають на їхню якість. Але в чому різниця між ними?

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 канал», призначені для плавання в басейні купальники відрізняються цупкою тканиною високої якості, яка містить сучасний еластомер, що вдвічі стійкіший за стандартний. Хлорована вода впливає на матеріал, роз’їдаючи його та позбавляючи еластичності. Таким чином, якість тканини має велике значення.

Для уникнення помилок при виборі купальника для басейну, радять звертати увагу на склад тканини та віддавати перевагу полотнам, які містять:

1. Поліамід – синтетичне та еластичне волокно, одне з найміцніших і стійких до стирання.

2. Еластан – тонке еластичне синтетичне волокно, що здатне розтягуватись в 6 разів більше за власну довжину), добре поєднується з іншими волокнами.

Найкращим варіантом купальника для відпочинку та активних занять у басейні є мікрофібра, що містить 80% поліаміду та 20% еластану. Цей матеріал є міцним, еластичним, приємним до тіла, швидко сохне та є стійким до хлорованої води.

Для купальників важливий також і фасон. Роздільні та злиті купальники різняться основною конструкцією:

1. Роздільні – верх та низ можна придбати в комплекті або окремо.

2. Злиті – суцільні, в яких верхня та нижня частини не розділені.

Вибір між роздільним та злитим купальником залежить від індивідуальних жінки. Роздільні купальники краще підходять для відвідування SPA-комплексів, тоді як в злитих буде зручніше під час активного відпочинку в басейні.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *