Фанати Мадонни звернулися до суду: розбір ситуації

Мадонна

Співачка стала об’єктом судового позову через відкладений концерт у Брукліні, а також обвинувачення неправдиву рекламу виступу. Юристи артистки активно працюють над відхиленням цього позову.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 канал», фанати Мадонни, які звернулися до суду, стверджують, що 13 грудня концерт розпочався о 22:30, хоча на квитках було вказано, що шоу розпочнеться о 20:30. Аналогічні ситуації сталися також на шоу 14 і 16 грудня. Позивачі обвинувачують Мадонну у «недобросовісній та обманливій рекламі, що призвела до помилкових очікувань і несправедливої торговельної практики». Тим не менш, адвокати виконавиці вважають, що досвід глядачів є достатньою підставою для позову до суду.

Позивачі також стверджують, що глядачам, які залишили концерт після першої години ночі, довелося зіткнутися з проблемами щодо транспорту та раннього вставання на роботу наступного дня. Однак перед подачею позову один з фанатів відгукнувся позитивно про концерт, назвавши його «неймовірним».

За словами адвокатів Мадонни, жодна інформація про початок виступу о 20:30 не розповсюджувалася та ніхто з присутніх не очікував, що вона виступить саме в цей час.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що Віталій Козловський розповів, як через стягування коштів Кондратюком під час служби у ВСУ залишився без грошей.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *