Balenciaga знову дивує: сумка-пакет за $2,9 тис.

Cумка-пакет Balenciaga

Будинок моди Balenciaga знову привертає увагу завдяки випуску нової сумки-пакету з літньої колекції. Бренд презентував сумку Antwerp Medium Tote Bag, прикрашену принтами звичайних продуктів: полуниці, хліба та овочів. Її вартість становить $2,9 тис.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Мета», за даними сайту Баленсиага, сумка виготовлена з чорної телячої шкіри Nappa з вегетаріанським та полуничним принтами. Логотип нанесено з обох боків, а ремінь можна регулювати. Однак така сумка викликала хвилю здивування в соціальних мережах. Багато людей не розуміють, чому звичайний на вигляд пакет коштує $2,9 тис. У коментарях під постом Balenciaga в Instagram багато саркастичних і критичних відгуків. Деякі жартують, що за ці гроші можна отримати цілий візок продуктів, які потім перетворити на сумку. Інші обурюються вартістю, вважаючи її завищеною і невиправданою.

Серед українців також поширені негативні коментарі. Багато хто порівнює сумку Balenciaga з пакетами з українських супермаркетів, таких як АТБ, та стверджують, що вони «кращі».
Balenciaga не вперше опиняється під вогнем критики за свої незвичайні та дорогі речі. Бренд часто випускає одяг та аксесуари, що здаються людям дивними та непридатними для повсякденного використання.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про небезпечні наслідки татуювань: які ризики приховують кольорові малюнки на шкірі.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *