22 квітня – День Землі: дізнайтесь, чому цей день важливий

День Землі

Піклування про навколишнє середовище є надзвичайно важливим завданням, яке активно просувається екологічними організаціями по всьому світу. Людський вплив на екосистеми став настільки серйозним, що ризик еко-катастрофи зростає з року в рік. Далі розповімо про цінність Дня Землі та про те, як зробити внесок у збереження майбутнього планети.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УНІАН», День Землі відзначають щорічно 22 квітня. Ця дата має історичне походження. У 1969 році в Каліфорнії стався розлив нафти, внаслідок чого мільйони літрів потрапили в океан. Ця катастрофа спричинила масову загибель морських істот та негативно вплинула на економіку США. Через рік після цієї події, 22 квітня 1970 р., сенатор закликав громадян США до участі в екологічній акції на захист навколишнього середовища. Спочатку День Землі був національним святом, а згодом отримав статус міжнародного. У 2009 р. ООН офіційно проголосила 22 квітня Міжнародним Днем Матері-Землі.

У цей день організовують різноманітні екологічні заходи: висадка дерев, прибирання парків, очищення річок та пляжів від сміття. Люди активно долучаються до цих ініціатив, висловлюючи свою прихильність збереженню планети. Однією з найважливіших традицій 22 квітня є Дзвін Миру. Такі дзвони розташовані у різних містах світу. Перший дзвін був виготовлений японцем Тійодзі Накагавою, який пережив атомне бомбардування Хіросіми. Для створення дзвону він використав монети з 104 країн та метал з Хіросіми. Дзвін Миру лунає в День Землі та в День початку Другої світової війни (1 вересня), нагадуючи людству про жахливі події минулого та важливість підтримання миру.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про Велику тихоокеанську сміттєву пляму: масштаби жахливої катастрофи, про яку мало хто знає.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *