Житло Фредді Мерк’юрі виставили на продаж за рекордні 1,4 мільярда гривень: ексклюзивні деталі та фото

Маєток Фредді Мерк'юрі

Маєток Garden Lodge в Лондоні, де раніше проживав Фредді Мерк’юрі, нині виставлений на продаж с попередньою вартістю 30 мільйонів фунтів стерлінгів, що дорівнює приблизно 1,4 мільярда гривень. Після смерті Мерк’юрі в 1991 році його близька подруга Мері Остін успадкувала маєток і прожила в ньому понад 30 років, але тепер вирішила передати його в нові руки.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Bloomberg», Остін зізналася, що для Мерк’юрі Garden Lodge був місцем усамітнення, де він знаходив свободу для творчості та праці, позбавлений уваги настирливих ЗМІ. Жінка поділилася, що це було місце, де він міг творити, жити та залишатися приватним. Подруга зірки сподівається, що новий власник цінуватиме будинок так само як і сам Мерк’юрі. Вона нагадала, що це була його мрія і власне бачення.

Маєток Фредді Мерк'юрі
Маєток Фредді Мерк’юрі. Фото – meta.ua.

Деталі планування та квадратні метри особняка залишаються конфіденційними. Опубліковано лише кілька фотографій інтер’єру, на яких видно частину передпокою та кут їдальні, який пофарбовано в жовтий колір. Дизайн інтер’єру залишився незмінним з часів Мерк’юрі: цитрусово-жовті стіни, унікальні дзеркала в стилі ар-деко в гардеробній рок-ікони. Це данина власного смаку та стилю легендарного співака.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *