Кара Делевінь почала знесення свого будинку за 7 млн доларів, що повністю згорів

Будинок Кари Делевінь

В кінці березня сталась подія, яка шокувала спільноту: величезна розкішна вілла в Лос-Анджелесі, що належала відомій моделі та співачці Карі Делевінь, була повністю знищена в наслідок пожежі. Після трагедії двом людям довелося звернутися до лікарні, а пожежники врятували кішок, які перебували в будинку під час інциденту.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», Кара Делевінь була вражена цим інцидентом. Для погашення пожежі залучили 94 пожежників та 13 пожежних машин, які працювали майже дві години. Унаслідок пожежі постраждав один з сусідів, який отруївся димом, а також один пожежник. Батьки моделі висловили підозру, що причиною пожежі могла стати несправність електромережі, проте подальше слідство так і не змогло визначити точну причину загоряння.

Будинок Кари Делевінь
Будинок Кари Делевінь. Фото – Скрин Daily mail.

Сьогодні стало відомо, що Кара розпочала процес демонтажу руїн свого колишнього будинку. Робітники прибирають попіл та завали, звільняючи місце для майбутніх будівельних робіт. Із застосуванням бульдозера вони зносять стіни будівлі, від якої майже нічого не залишилось. Басейн, який здавалося не постраждав, був огороджений під час підготовки до демонтажу. Напередодні ЗМІ поширили фото руїн будинку Кари, на яких можна побачити, що він перетворився на купу попелу. Знімки з дронів були настільки детальними, що можна було розгледіти окремі речі, які вціліли після пожежі: тумбочки, подушки, шезлонги.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Україна встановила історичний рекорд на Євробаченні.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *