Жінка отримала мільйонну винагороду від Пола Маккартні за знахідку втраченої 50 років назад бас-гітари

Пол Маккартни

Стало відомо, що Пол Маккартні нагородив великою сумою грошей жінку, яка повернула його улюблену бас-гітару після 50 років втрати.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Sun», 81-річний музикант висловив свою вдячність 52-річній Кеті Гест, яка знайшла бас-гітару на горищі та оцінену приблизно в 10 мільйонів фунтів стерлінгів. Винагорода була передана після кількох тижнів переговорів між Кеті та музичною компанією Пола Маккартні – MPL. Нагадаємо, що електрична бас-гітара Höfner 500/1, улюблена гітара музиканта, була повернута йому нещодавно. Він придбав її за 30 фунтів стерлінгів у Гамбурзі у 1961 році. Джерело з оточення музиканта повідомило:

«Тепер вони досягли згоди, і сім’я отримала велику винагороду. Сер Пол також висловив свою подяку Кеті та її родині».

Додатково, виявилося, що винагорода має п’ятизначну суму у фунтах стерлінгів. Мати двох дітей з Гастінгса, Кеті, заявила:

«Я не можу розголошувати суму, але, отримавши винагороду, я не планую змінювати своє життя або місце проживання».

Також стало відомо, як бас-гітара потрапила до родини Кеті. Після крадіжки у Західному Лондоні, злодій продав її власнику пабу «за невеликі гроші та кілька безкоштовних пінт пива». Пізніше брат власника пабу подарував гітару покійному чоловікові Кеті.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що вкрадену у Пола Маккthартні гітару знайшли через 50 років.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *